+420 608 706 977  Po - Pá od 16:00 do 20:00  vaclav@stryka.cz 

 


Jak systém funguje

Systém armysleva.cz funguje na velmi jednoduchém principu hromadného nakupování.


Vzhledem k objemům, které u našich dodavatelů a výrobců máme, můžeme naším odběratelům poskytnou velmi výrazné slevy a zisk z prodeje kumulovat vyšším počtem objednávek.

Díky tomu nemusíme jako většina e-shopů držet u jednotlivých e-shopů maloobchodní cenu, protože se vždy zaměřujeme na 2-3 produkty.

Slevy dosahují v průměru 30-50% ze stadnardních maloobchodních cen. Větší slevy možné nejsou a pokud někdo prodává a tvrdí že je schopen poskytnou větší slevu, může se jednat pouze o nějakou totální likvidaci zásob což je ale vždy pár kousků, nebo velmi nadsadil původní maloobchodní cenu.

Proč vyžadujeme platbu předem:

platba předem je nutná. Bohužel nás k tomu vede letitá zkušenost s platbou na dobírku, kdy zboží s minimální marží zákazníci posléze nepřebírají. Toto se bohužel stalo běžnou praxí.


Jedna nepřevzatá zásilka nám nákladově vezme zisk z cca tří jiných zásilek díky poštovnému.
Jsme společnost, kterou lze na internetu dohledat včetně recenzí tak, aby si každý mohl ověřit, že skutečně existujeme, že je za námi nějaká historie.

Kdy zboží doručujeme:

jednotlivé akce trvají většinou 3-5 dní. Tedy od pondělka do pátku, poté zboží hromadně objednáváme u dodavatele. Zboží rozesíláme do konce následujícího týdne. Maximální dodání je tedy do 14 dní od zaplacení.

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

NzRmMTQ2MD